Translate :  Türkçe   -   English   -   Deutsch   -   العربية     

 

                

   Güvenliğiniz için biz varız....   

 
 
 

 

 

      KALİTE-ÇEVRE-İSG POLİTİKAMIZ

 

Şirketimiz; trafik işaret  levhaları ve omega direkleri trafik bilgi levhaları ve sıcak daldırma metodu ile çelik konstrüksiyon üretimi,sıcak daldırma metodu ile galvanizli çelik oto korkuluk ve elemanları,emniyet trafik yol bariyerleri ,inşaat alt yapı üst yapı yapım bakım ve onarımı,jiletli ve dikenli telçit üretimi ,rampa,kollu  ve mantar bariyerleri ,kartlı geçiş turnike üretimi , kalorifer tesisatları ve genel temizlik,rutin yol temizlik hizmetlerinin bakımı,onarımı işletilmesi işleri taahhütlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bu işlerin gerçekleştirilmesinde politikamız;

 

* Müşterilerimizin kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerimizle ilgili beklentilerini tespit etmek ve çalışma sistemimizdeki kuralları bu beklentiler doğrultusunda tespit etmek.

* Müşterimizin teknik ve idari şartnamede belirttiği şartlara ve iş sağlığı ve güvenliği ile çevre yönetmeliklerinde belirtilen yükümlülüklerimize uygun hizmet vermek.

* İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre konularında başlattığımız uygulamaları ve bilgileri çalışanlarımıza, alt yüklenicilerimizin çalışanlarına, kontrol teşkilatı görevlilerine ve iş yapım sahamızdaki ziyaretçi ve misafirlere ulaştırmak.

*Kalite – Çevre – İş Sağlığı ve Güvenliği konularındaki gelişmeleri takip etmek ve yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek. Böylelikle daha dinamik ve verimli bir yapıya kavuşmak.

* Şirketimizin gelişmesi ve markalaşması, alt yapı ve maddi imkanlarımızın yanı sıra çalışanlarımızın bilgi ve tecrübesi ile olacaktır. Bu nedenle, çalışanlarımızın eğitim ve tecrübe seviyesini arttırmak için sürekli eğitim, vazgeçmeyeceğimiz faaliyetlerimizin başında gelir.

* Şirket yönetimimiz ve çalışmalarımız yasalara ve ilgili mevzuata uygun olarak yürütülmektedir.

* Taahhütlerimizi gerçekleştirirken en az miktarda enerji ve doğal kaynak tüketimini sağlamak.

* Tekrar kullanılabilir atıkları ayrıştırmak ve değerlendirmek. Atıkların çevreye zarar vermeyecek şekilde bertarafını sağlamak.

* Taahhüdümüzü gerçekleştirilmesinde karşılaşılabilecek tehlikeleri belirlemek ve bunları önlemek için tedbirler almak, acil durumlara hazırlıklı olmak, gerekirse iş yapım tekniğini değiştirmektir.

 

 KALİTE BELGELERİMİZ

 

 

 
   

 

   

 

Adres : Turan Güneş Bulvarı Gata 1 İş Merkezi No:32/28 Yıldız / Çankaya / ANKARA Tel : 0(312) 439 90 29 - 439 85 68  
Fax : 439 96 21